Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na politykę prywatności.

Pożegnanie Absolwentów

Pożegnanie Absolwentów
👩‍🎓🧑‍🎓👩‍🎓🧑‍🎓👩‍🎓🧑‍🎓👩‍🎓🧑‍🎓👩‍🎓🧑‍🎓👩‍🎓🧑‍🎓👩‍🎓🧑‍🎓👩‍🎓🧑‍🎓👩‍🎓🧑‍🎓👩‍🎓
Absolwenci Centrum Kształcenia dla Dorosłych w Grodzisku Wielkopolskim wraz z właścicielką Szkoły Janiną Musiał oraz Dyrektorem Sławomirem Kwaśnym gościli u Starosty Grodziskiego Mariusza Zgaińskiego w dniu 15.06.2024r.
Pan Starosta Mariusz Zgaiński i władze Szkoły uroczyście wręczyli świadectwa ukończenia szkoły i nagrody dla wyróżniających się Słuchaczy Branżowej Szkoły II Stopnia oraz Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych:
👩‍🎓Julii Wencel -technik handlowiec,
👩‍🎓Emilii Kałek - technik usług fryzjerskich,
👩‍🎓Marii Banach -technik żywienia i usług gastronomicznych,
🧑‍🎓Eryka Baranowskiego -technik pojazdów samochodowych,
🧑‍🎓Rafała Kurjaty - Liceum Ogólnokształcące.
Wyróżnieni uzyskali znakomite wyniki na egzaminach zawodowych oraz bardzo dobre oceny końcowe, potwierdzając swoje zaangażowanie i determinację w dążeniu do założonych
celów edukacyjnych.
Wysoka zdawalność egzaminów zawodowych jest także dowodem na to, że edukacja branżowa stanowi cenną ścieżkę kariery, która otwiera przed Słuchaczami wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Sukcesy absolwentów są potwierdzeniem, że łączenie nauki i aktywnego życia zawodowego są możliwe, dają pozytywne efekty oraz satysfakcję.
Wszystkim tegorocznym Absolwentom Branżowej Szkoły II Stopnia i Liceum Ogólnokształcącego serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia, dalszego rozwoju oraz samych sukcesów!
 
 
 

Kontakt